ANA SAYFA | HAKKIMIZDA | DATENSCHUTZ | REFERANSLAR | AGB | KÜNYE | ILETISIM

  HAKKIMIZDA

İntegral Promotion, Dipl. Betriebswirt (İşletme) & Grafikdesigner, Gazeteci-Şair Sadık Demirtaş tarafından 01.02.2002 tarihinde Almanya’da kurulmuştur..
4. yılında Yeni ve Modern binasına taşınarak  Tasarım, Textilbaskı, Digitalbaskı, Tamponbaskı, Tabela v.b. birimler için bağımsız bölümler oluşturan İntegral Promosyon,
Profosyonel bilgi ve becerilerini yeni elemanlarla ve gelişmiş makinelerle güçlendirerek, Yılın  tüm dönemlerinde İşyeri Sahiplerinin A’dan Z’ye tüm Reklam ve Tanıtım İhtiyaçlarını karşılamaktadır.

Ürünlerimiz

Işıklı Tabeladan Normal Tabelalara, Kartvizitten, El İlanına, Broşürden, Kataloğa, Afişten Menü Kartına, Kalemden Çakmağa, Anahtarlıktan Takvime, Duvar Saatinden Hesap Makinesine, Digital Ürünlerden Bez-Karton- Naylon Poşetlere (Çanta), Masaüstü Gereçlerinden Düğün-Sünnet- Nişan Davetiyelerine, Plaket ve Şiltlerden Seramik Ürünlere (Kupa,Tabak,Kültabağı), Maus Padlerden Şapka, T-shirt, Kaşkol, Bere ve Şallara,  Bez-Kağıt Haritadan Kurum ve Ülke
 
Bayraklarına, Döner Standlarından Döner Bayraklarına, Klüp Forma ve Flamalarından  Balonlara, Araba- Cam Yazılarından Digital Reklam Panolarına, Web Sayfası  tasarımlarından Hosting Hizmetlerine, Tv Reklam Prodüksiyonlarından Yayınlarına, Logo Tasarımlarından Reklam ve Tanıtım Danışmanlığına değin  Promosyon ve matbaa ürünlerinin geniş  yelpazesinde hizmet veren İntegral Promotion, 6000’i geçkin ürünle, Anadolu insanının  özgücünü, emeğini Almanya’nın üretim kalitesiyle  birleştirerek sizlere hizmet vermeye devam etmektedir.

Yeni Ürünlerimiz

Chip’li anahtarlıkların üretiminden sonra yeni ürün olarak Döner Bayrakları, Plastik Döner Standları (A Stand), Her türlü Ülke- Kurum ve Kuruluş Bayrakları, Textil Ürünleri, Plastik Fuar Tanıtım Standları ve v.b. ürünlerin imalatını  sıfırdan  kendi bünyemizde yapıyoruz.

Almanya’da Üretiyoruz

Hizmet kategorimiz içinde bulunan ürünlerin % 80’ini Almanya’ da kendi bünyesinde  üreten İntegral Promotion  % 10’unu Çek Cumhuriyeti ve Polonya’da, %10’unu de Türkiye’de üretmektedir.

Görerek Alıyorsunuz!

Verdiğiniz siparişe göre yaptığımız tasarımı; E-Mail, Fax yada posta yoluyla size ulaştırıp tasarım okeyiniz alındıktan sonra baskı aşamasına geçiyoruz.Dolayısıyla; ürünleri, baskıdan önce gözlerinizle görmüş oluyorsunuz...

Hızlı Teslimat

Başta Davetiye, kartvizit ve diğer matbaa ürünleri olmak üzere şiparişlerinizi; 3-5 gün içinde   adresinize ulaştırmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Acil Durumlarda

Expres Fiyat farkı ödendiği taktirde; Tüm Kategorideki Ürünlerimizi aynı gün dahi Büromuzdan alabileceğiniz gibi adreslerinize de postalayabilme imkanına sahibiz.

Tüm Avrupa’ya Servis

Ürünlerimizin tamamını İşyeri sahiplerinin isteği doğrultusunda üretip en ekonomik  şekilde  Tüm Avrupa’daki müşterilerimizin adreslerine ulaştırıyoruz.

Kargo (Taşıma) Ücretleri Çok Ucuz

Başta Avrupa Birliği (EU) ülkeleri olmak üzere Tüm Avrupa Ülkelerine ürünlerimizi çok ucuz şekilde Garantili olarak Alman Firmalarına taşıtıyoruz.

Avrupa Birliği Ülkeleri Çok Sanslı

Avrupa Birliği Ülkeleri  arasında yapılan alış-verişlerde; İşyeri Sahipleri aldıkların ürünler için  K.D.V ve gümrük ödemediklerinden dolayı ürünleri, minimum  % 20-30 arasında  daha ucuz almaktadırlar.

Bir Telefonunuz Yeterli

Ispanya’dan Norveç’e, İngiltere’den  Bulgaristan’a kadar Tüm Avrupa Ülkelerindeki müşterilerimize bir telefon uzaklığında olduğumuzu özellikle belirtmek isteriz.

Değişik Ülke ve Şehirlerde bulunan Temsilcilerimizden  ürün bilgileri alabileceğiniz gibi Web sayfamızdan da ürün ve fiyat bilgileri edinebilirsiniz.

Başarı, sağlık ve mutluluk dileklerimle...

Sadık Demirtaş
Geschäftsführer
Dipl. Betriebswirt & Grafikdesigner
Copyright © 2008 Integral Promotion

www.avrupareklam.com
info@intpro.eu